• BITCOIN/TL
  1154816,467
  % 1,30
 • ETHEREUM/TL
  63358
  % 1,30
 • RIPPLE/TL
  18.05
  % 0,86
 • BITCOIN CASH/TL
  6638.79,527
  % 0,77
 • LITECOIN/TL
  2083.82
  % -0,20
 • BNB/TL
  6586.04
  % -0,55
 • EOS/TL
  20.25
  % -0,09
 • TETHER/TL
  28.91
  % -0,02

Bella Protocol (BEL) Nedir? BEL Coin Fiyatı 50 Dolar Olabilir Mi?

Bella Protocol (BEL) Nedir? BEL Coin Fiyatı 50 Dolar Olabilir Mi?

Bir Defi projesi olan Bella Protocol (BEL) son zamanlarda Twitter’da kripto fenomenlerinin de takibinde. BSC ağında yer alan ve henüz piyasa hacmi açısından ucuz olan BEL token olası altcoin boğasında hangi seviyeleri görebilir bu yazımızda kısaca değineceğiz. Ve yazı sonunda Bella Protocol Nedir? Ne iş yapar? bu sorulara cevap vereceğiz.

BEL Token geçtiğimiz haftalarda 3,57 USD seviyelerine kadar ani bir sıçrama yaparak yatırımcılarının yüzünü güldürmüştü fakat sonrasında hızla fiyat aşağıya düşmeye başladı ve şuanda 2,15 USD seviyelerinde işlem görüyor.

BEL 50 Dolar Olabilir Mi?

Günlük grafikte BEL/USDT paritesine baktığımızda uzun vade düşenin kırıldığı ve üzerinde kalıcı olduğu görülüyor. Bu yukarı yönlü fiyat hareketlerinin devamı için olumlu.

Yukarı yönlü hareketlerde en önemli ve sağlam dirençler 2,95 ve 5,70 USD seviyeleri olacak. 5,70 USD seviyesinin kırılmasıyla birlikte BEL fiyatı büyük bir ralliye çıkabilir ve uzun vade yükselen kanala kadar yükselme ihtimali doğabilir. Bu da 50 dolar seviyelerine kadar yükseliş potansiyeli olduğu anlamına gelir.

Unutulmamalı ki altcoin boğası olursa bu olumlu senaryo ihtimali yüksek olur. Altcoin boğası olmazsa hiçbir altcoinden büyük bir ralli beklenemez.

Şuanda BEL token fiyatı 2,16 dolar

Toplam piyasa değeri 103,504,899 dolar

 

Bella Protokolü (BEL) Nedir?

Bella Protocol, kripto bankacılığını daha basit ve daha erişilebilir hale getirmek için tasarlanmış bir DeFi ürünleri paketi sağlayan bir platformdur. Protokol, bazı blok zinciri platformlarını etkileyebilecek yüksek ücret ve yavaş işlem sorunlarını ortadan kaldırarak daha iyi bir kullanıcı deneyimi yaratmayı amaçlarken, aynı zamanda basitleştirilmiş DeFi akıllı portalı aracılığıyla kullanıcı deneyimini iyileştiriyor.

Bella’nın akıllı havuz özelliği, kullanıcıların doğrudan platform tarafından sübvanse edildiğinden, neredeyse sıfır gaz ücretinden yararlanırken DeFi pazarındaki en iyi getirilere erişmelerini sağlar .

Binance’in Launchpool platformu aracılığıyla dağıtılan ilk proje olarak Eylül 2020’de başlatılan proje , Arrington XRP Capital ve Ledger Capital dahil olmak üzere birçok önde gelen firmadan yatırım aldı.

Protokol, gizliliği koruyan hesaplama için blok zinciri tabanlı bir katman 2 çözümü olan ARPA ekibi tarafından oluşturuldu. BEL belirteci, Bella Protokolü ekosisteminin önemli bir bileşenidir ve hem sahiplerinin platformun yönetimine katılmalarına izin veren bir ödül belirteci olarak hizmet eder.

BEL, ağdan ücret ödüllerini toplamak, Bella protokolü ürünlerinde (robo-danışman aracı gibi) özel indirimler almak ve stake ödülleri kazanmak için kullanılabilir.

Bella Protokolünün Kurucuları Kimlerdir?

Bella Protokolü, 2020 yılında Felix Xu ve Yemu Xu tarafından ortaklaşa kuruldu ve şu anda merkezi Pekin, Çin’de bulunuyor.

Felix Xu, Bella’nın CEO’su ve aynı zamanda Bella Protokolünü kuluçkaya yatıran gizliliği koruyan bir blok zinciri platformu olan ARPA’nın kurucu ortağıdır. Felix, bir girişim yatırımcısı ve analist olarak birkaç yıllık deneyime sahiptir ve finans sektörünün emektarıdır. Öte yandan Yemu, analist ve danışman rolleri geçmişi olan çok deneyimli bir girişimcidir.

Bella ekibinin geri kalanı, blok zinciri, finans ve ürün geliştirme alanlarında çeşitli geçmişlere sahip bir düzineden fazla çalışandan oluşan ARPA’nınkiyle örtüşüyor.

Bella Protokolünü Benzersiz Kılan Nedir?

Bella Protocol’ün temel özelliklerinden biri basitleştirilmiş kullanıcı deneyimi ve geniş ürün yelpazesidir.

Platform şu ana ürünlerden oluşur: Bella Likidite Madenciliği platformu, esnek tasarruflar, varlıkları popüler ve kârlı DeFi ürünlerinde sıfır gaz ücretiyle dağıtmak için tek tıkla akıllı portal, kredi platformu ve Robo-Danışman – yatırım seçim sürecine yardımcı olmak için kullanılabilir.

Eylül 2020’de piyasaya sürülmesine rağmen, bu ürünlerin tümü zaten çalışır durumda.

Platform, potansiyel yükseltmeler, sürümler ve diğer parametrelere oy vererek platformun yönetimine katkıda bulunabilen BEL token sahipleri tarafından desteklenmektedir. Ayrıca, diğer şeylerin yanı sıra, stake etmeye katılan kullanıcılar için bir ödül görevi görür.

Bella Protokolü, tanıdık ve kullanımı basit mobil bankacılık uygulaması aracılığıyla büyüyen topluluğunu DeFi sektörüne genişletmek için ARPA tarafından yapılan stratejik bir hamledir.

_________________________

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Facebook ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.


Metaverse coinlerinin yer aldığı fırsatlarla dolu Gate.io borsasına %10 komisyon indirimli üye olmak için tıklayın.

YORUMLAR YAZ