• BITCOIN/TL
  2170972,442
  % -5,30
 • ETHEREUM/TL
  104432
  % -8,52
 • RIPPLE/TL
  17.56
  % -11,22
 • BITCOIN CASH/TL
  17456.74,273
  % -11,94
 • LITECOIN/TL
  2767.06
  % -12,85
 • BNB/TL
  18833.98
  % -5,15
 • EOS/TL
  29.31
  % -17,37
 • TETHER/TL
  32.39
  % 0,18

Antonopoulos: Blockchain’in Gelişimi Engellenemez

Antonopoulos: Blockchain’in Gelişimi Engellenemez

Andreas Antonopoulos, blok zincir teknolojisinin muhtemel geleceği hakkında iddialarını açıkladı. Blockchain teknolojisinin ilerleyişinin kesinlikle durdurulamayacak aşamada olduğunun da altını çizdi.

Kripto para piyasasının popüler isimleri arasında yer alan Andreas Antonopoulos, geçen günlerde Blockchain teknolojisi ile ilgili olarak açıklamalarda bulundu. Antonopoulos’un yaptığı açıklamalar doğrultusunda Blockchain’in kullanımından, geleceğinden ve toplumsal hayat üzerinde olan etkisinden konuları ele aldı. Andreas Antonopoulos’a göre, Blockchain teknolojisi idari, finansal işlemlerde kolaylıkla tercih edilebilir. Hatta bu işlemleri günümüze oranla daha da verimli şekilde çalışmasında önemli rol oynayabilir. Blockchain teknolojisiyle beraber finansal erişim problemlerinin de Blockchain teknolojisi sayesinde sorun olmaktan çıkacağını ifade etti.

Finans ve İdare Alanlarında Blockchain’e İhtiyaç Var

Andreas Antonopoulos, günümüzde finans ile idare alanlarında kesinlikle Blockchain gibi teknolojinin olması gerektiğini savundu. Hatta bu teknolojinin dürüst, şeffaf olacak şekilde işlem yapma olanağının olacağını da vurguladı. Andreas Antonopoulos sözlerine şu şekilde devam etti;

‘’En kötü zamanlarda dahi, kişiler Blockchain teknolojisi sayesinde kendi devletlerini sorgulama şansı bulacak. Hatta kendi devletlerinin işlerine bile karışma olanağı olacak’’ dedi.

Dünya genelinde Blockchain gibi bir teknolojiye fazlasıyla gerek bulunduğunun altını çizen Andreas Antonopoulos, bu teknolojinin tüm müdahalelere rağmen durmasının mümkün olmayacağını açıkladı.

Gelecek zamanlarda da Blockchain teknolojisinin önünü kesmek isteyenlerin de başarısız olacağını öngördüğünü belirtti. Bu açıklamaların ardından Blockchain’in gelecek zamanlardaki durumu da oldukça fazla tartışma konusu oldu.

_________________________

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Facebook ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.


Metaverse coinlerinin yer aldığı fırsatlarla dolu Gate.io borsasına %10 komisyon indirimli üye olmak için tıklayın.

YORUMLAR YAZ