• BITCOIN/TL
  2179827,589
  % 0,74
 • ETHEREUM/TL
  117873
  % 1,36
 • RIPPLE/TL
  15.99
  % -0,71
 • BITCOIN CASH/TL
  14030.62,436
  % -0,41
 • LITECOIN/TL
  2581.77
  % -0,37
 • BNB/TL
  19945.78
  % 0,60
 • EOS/TL
  21.39
  % -1,18
 • TETHER/TL
  32.74
  % 0,06

Antoni Trenchev, Bitcoin Fiyatındaki Yükselişi Yorumladı

Antoni Trenchev, Bitcoin Fiyatındaki Yükselişi Yorumladı

Kripto bankacılık çözümü olan Nexo.io Ceo’su Antoni Trenchev, CNBC kanalında katıldığı bir programda Bitcoin fiyatındaki yükselişi yorumladı. (Nexo.io bazı döviz kurları ve stabil coinler üzerinden faiz kazandıran, bankacılık sektöründeki mevduat hesapları gibi çalışan bir şirkettir.)

Trenchev, bitcoin fiyatlarındaki artışın nedenlerini açıkladı. JP Morgan’ın JPMCoin pilotunun yıl sonunda lansmanı dahil olmak üzere kurumsal katılımın altını çizdi. Jeopolitik kargaşa, ekonomik sıkıntılar gibi sebepler de Vbet para çekme yükselmesine neden olduğunu dile getirdi.

Nisan ayının başlarında, Brexit ile ilgili endişeler, bitcoin ‘in 4.000 doların üzerine çıktığını gösteren ilk ralliyi ateşledi. Daha yakın zamanlarda ABD-Çin ve ABD-Meksika ticaret ilişkilerinin kötüleşmesi borsada endişe yarattı. Başkan Trump, şimdi İran’a yönelik yaptırımlarla tehdit ettiğinde, bitcoin geleneksel pazarlardan kaçan yatırımcılar için olumlu bir dijital varlık haline geliyor.

Kripto destekçilerinin geçen yılın ayı piyasası sırasında güvenlerini kaybetmelerine rağmen, Vbet para yatırma şüpheciliğin mevcut bitcoin detractorlerine doğru yöneldiğine inanıyor. CNBC’de konuşan Trenchev şunları söyledi:

“2018 ayı piyasası sırasında, bir noktada kuşkuyla dönen en sert savunucuları bile gördük ve bu genellikle varlıkların tekrar toplanmaya başladığı bir çekiş noktasıdır, ancak bunun gerçekten kurumsallıkla ilgili olduğunu düşünüyorum. kitlesel evlat edinme anlamında sahip olduğu destek ve uygulamalar. ”

Trenchev aynı zamanda Facebook’un kripto para projesi Libra’nın da kripto piyasasına olumlu yansıdığını ve bu yansımaların Libra’nın gerçekten piyasaya sürülmesiyle daha çok artacağını düşündüğünü söyledi.

Sonuçta, Nexo’nun kurucu ortağı 2019’da bitcoin’den şüphe etmenin daha zor olduğuna inanıyor. Vbet Telegram çünkü iki yıl önceki boğa sezonundaki şartlarla şuanki şartlar tamamen farklı ve daha gelişmiş bir blockchain ve kurumsal oyuncuların sektöre girdiğini görüyoruz.

_________________________

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Facebook ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.


Metaverse coinlerinin yer aldığı fırsatlarla dolu Gate.io borsasına %10 komisyon indirimli üye olmak için tıklayın.

YORUMLAR YAZ