• BITCOIN
  445634,615
  % 2,12
 • ETHEREUM
  30658
  % 2,27
 • RIPPLE
  7.76
  % 0,24
 • BITCOIN CASH
  2546.64,533
  % 0,09
 • LITECOIN
  1780.52
  % -0,17
 • BNB
  5916.76
  % 2,06
 • EOS
  20.8
  % 0,63
 • TETHER
  18.82
  % 0,03

Analistler, Ethereum’da Yükselişin Yakın Olduğunu Düşünüyor

Analistler, Ethereum’da Yükselişin Yakın Olduğunu Düşünüyor

Bitcoin’in yükselmesiyle birlikte bir çok altcoinde dalgalanmalar görülüyor. Küçük hacimli altcoin’ler de düşüş gözlemlenirken Ethereum gibi büyük kripto paralar ise daha sakin bir fiyatlama yaşıyor. Ethereum’da bir kaç kez yükseliş momentumu görüldü fakat başarısızlıkla sonuçlandı. İlerleyen günlerde ise analistlere göre Ethereum yönünü yukarı çevirip Bitcoin’e ayak uydurması bekleniyor.

Bu senenin en çok yükselen büyük kripto paralarından biri Litecoin oldu. Ethereum ise tüm bunlara kayıtsız kalarak daha pasif bir fiyatlama yaşadı. Fakat önümüzdeki kısa zaman diliminde Ethereum’un Litecoin gibi yukarı yönlü bir ralli yapacağı söyleniyor.


Şuanda Ethereum (ETH) %2,5 artışla 270 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Son hafta boyunca ETH 230 dolar seviyelerinde seyrediyordu ve bu rakamları destek yapmış olabilir. Ethereum için boğa piyasasının başladığını belirten analistler gelecekte tekrardan yeni zirvelere çıkabileceğini de söylüyor. Kısa vadede eski zirvesine çıkması zor gözüksede Bitcoin’in 10 bin doları aşmasıyla Ethereum’a da önemli bir yukarı yönlü ivme yaşanabilir.

Twitter’da paylaşımlarda bulunan Crypto Rand kullanıcı adlı analist Ethereum için boğa koşusu oluşturma sürecinde olduğunu söyledi. Şuandaki yatay seyir yakın zamanda değişebilir.


Ethereum Grafiği Litecoin Gibi İşleyebilir

Litecoin geçen ay 60 dolar seviyesini gördükten sonra yükselişe başlamış ve geçtiğimiz hafta 140 doları aşarak büyük bir kazanç elde etti. Analiste göre sırada Ethereum var. Litecoin gibi bir grafik izleyeceği bekleniyor.

Credible Crypto adlı popüler twitter kullanıcısı paylaştığı bir tweet’te Litecoin ve Ethereum grafiğine yer verdi. Analiste göre Ethereum Litecoin gibi bir yol izleyebilir fakat bunun öncesinde 270 dolar seviyelerinde satış baskısı yaşayacağını da belirtti.

Twitter’daki bir başka popüler kripto analisti olan Credible Crypto, son bir tweette ETH hakkında konuştu ve 40 bin takipçisine, Ethereum’un yakında LTC’nin yükseliş fiyat hareketini yansıtsa da ilk önce 270 dolar civarında bir satış baskısına maruz kalacağını söyledi.

_________________________

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Facebook ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.


Metaverse coinlerinin yer aldığı fırsatlarla dolu Gate.io borsasına %10 komisyon indirimli üye olmak için tıklayın.

YORUMLAR YAZ