• BITCOIN/TL
  1138053,435
  % 1,77
 • ETHEREUM/TL
  63031
  % 4,34
 • RIPPLE/TL
  17.94
  % 1,66
 • BITCOIN CASH/TL
  6572.3,448
  % 1,22
 • LITECOIN/TL
  2095.96
  % 1,19
 • BNB/TL
  6663.37
  % 1,05
 • EOS/TL
  20.29
  % 1,85
 • TETHER/TL
  28.96
  % 0,27

Amazon Ödeme Yöntemi Olarak Ethereum’u Ekledi

Amazon Ödeme Yöntemi Olarak Ethereum’u Ekledi

Artık kullanıcılar, Ethereum tercih ederek Amazon üzerinden ürün satın alabilecek. Bunun için CLIC Teknoloji Inc. ile Opporty arasında oraklık anlaşması imzalandığı dile getirildi.

Plazma Cash tarafından destek sağlanacak ve Ethereum’un normalde yaptıklarının ilerisinde olan işlemleri daha da hızlandırabilmek açısından zincir dışı yöntem kullanmayı planlıyor. Konu ile ilgili olarak şirket tarafından şu açıklama yapıldı;

‘’Ethereum tabanlı platformlar, genelde çalışmakta olan finansal ekosistem bakımından gerekli olan süreden çok daha az zamanda 20 işlem yapabilmesi için üretimleri yapılıyor. Kıyaslama yapmak gerekirse Amazon, saniye içerisinde 300 işlem yapabiliyor ve durum dijital para birimini uyumsuz bir hal almasını sağlıyor.”

CLIC Teknolojisi ile Opporty’nin Plazma Cash’i sistem üzerindeki yükün azalmasını sağlarken diğer taraftan işlem hızını da büyük oranda hızlanmasını sağlayacak. Saniye içerisinde Mastercard ve Visa ‘dan çok daha fazla işlem gerçekleştirebilir.

Ethereum Hayranlarını Heyecanlandırdı

CLIC Teknoloji CEO’su Roman Bond konu ile alakalı olarak şu sözleri dile getirdi;

‘’Kripto para birimini e-ticaret piyasasına getirmek, ileriki dönemlerde 2 büyük endüstrinin bir araya gelmesidir. İlgili proje üzerinde Opprty ile beraber çalışıyor olmaktan ve daha birçok projeye onlarla imza atmaktan dolayı heyecan yaşıyoruz’’ dedi.

Kripto para birimi Ethereum hayranları ya da Ethereum tabanlı token hayranları, bu durumun oldukça fazla heyecan verici olduğunu dile getirdi.

_________________________

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Facebook ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.


Metaverse coinlerinin yer aldığı fırsatlarla dolu Gate.io borsasına %10 komisyon indirimli üye olmak için tıklayın.

YORUMLAR YAZ