• BITCOIN/TL
  2198378,349
  % -2,28
 • ETHEREUM/TL
  115527
  % -2,92
 • RIPPLE/TL
  15.78
  % -1,90
 • BITCOIN CASH/TL
  14752.1,518
  % -2,34
 • LITECOIN/TL
  2517.93
  % -2,40
 • BNB/TL
  20029
  % -6,70
 • EOS/TL
  22.39
  % -1,89
 • TETHER/TL
  32.38
  % 0,15

Altcoinler Yükselmeye Başladı (Ripple, Ethereum, Holo)

Altcoinler Yükselmeye Başladı (Ripple, Ethereum, Holo)

Bitcoin fiyatının yükselmeye başlamasıyla birlikte altcoinler paralel olarak düşüyordu. Elinde altcoin bulunduran yatırımcı ne yapacağını şaşırmış durumdaydı. Fakat dünden itibaren Bitcoin’deki yükseliş altcoinlere de sıçradı ve önemli projeleri olan kripto paralar yükselmeye başladı.

Bitcoin’deki bu sert yükselişe ilk başta kimse inanamadı, sahte bir yükseliş olabileceğini düşündüler fakat ardından gelen BAKKT haberi ile piyasada oldukça olumlu bir hava esti ve Bitcoin fiyatı 8300 dolara kadar çıktı. Bitcoin bu hızlı yükselişi sırasında altcoinlerden çıkan yatırımcılar Bitcoin aldıkları için altcoinler çok fena çöküş yaşadı.

Altcoinlerdeki bu çöküş dün itibariyle en azından şimdilik son bulmuş gözüküyor. Bitcoin fiyatının 7600-8200 dolar arasında dalgalanmaya başlaması ile altcoinlere geçmeye başlayan yatırımcılar bir çok altcoinde yükselişe sebep oldu. Bu yükselişten en çok nasibini alan MarketCap listesinde 3.sırada yer alan Ripple (XRP) oldu. Ardından en büyük ikinci kripto para olan Ethereum (ETH) ‘da da kayda değer artış görülüyor.

Holo (HOT) almak için buradaki linkten Coinzo borsasına üye olabilirsiniz. Günlük 10 Milyon dolardan fazla işlem hacmine sahip borsada alım satım işlemleri hızlıca yapılabiliyor. (Grafik, stoplu emir girme seçenekleri de mevcut.)

Ripple Yüzde 35 Değer Kazandı

Ripple’ye değinecek olursak, Bitcoinin yükselişiyle birlikte en çok değer kaybeden kripto paralardan biri olmuştu Ripple, fakat son 2 günde bunu telafi etmeyi başardı. 4090 Satoshi’lere kadar düşen Ripple an itibariyle 5400 Satoshi seviyesinde işlem görüyor. Dolar olarak baktığımızda ise 0,31 dolar’dan 0,43 dolara yükseldi. Bu da %35’in üzerinde bir yükseliş sağladığını gösteriyor.

Kaynak; CoinMarketCap

Ripple’nin en çok değer kaybeden büyük kripto paralardan biri olduğunu göz önünde bulundurursak bu yükseliş trendi biraz daha devam edebilir.

Ethereum Son İki Günde Yüzde 24 Yükseldi

İkinci en büyük kripto para Ethereum (ETH) son 2 yıldır diğer tüm kripto paralar gibi katlarca değer kaybetmişti. Bu ay Bitcoin çıkmaya başladığında bile bu yükselişe katılamayan ve BTC karşısında sürekli değer kaybetmeye devam eden Ethereum son günlerde yüzleri güldürmeye başladı. Ethereum fiyatı son 2 gündür %24 civarında değer kazandı. Ethereum 185 dolar seviyesinden 230 dolara kadar yükseldi. Ve en önemlisi BTC karşısında değer kazanmaya başladı.

Kaynak; CoinMarketCap

Holo (HOT) Dolar Bazlı Yüzde 35 Yükseldi

Holo, Bitcoin karşısında sert düşüşler yaşadı fakat en son 15 Satoshi’deki güçlü destekten geri döndü. Son bir haftada en düşük 0,001000 Doları gören HOT fiyatı, An itibariyle 0,001350 Dolar seviyesinde alıcı buluyor. Bir çok analiste göre ve çizilen grafiklere bakıldığında bu ay sonuna doğru Holo’nun Bitcoin karşısında yükselişe geçmesi beklendiği görülüyor. Holochain projesi başarılı olması durumunda ilk 10 kripto para arasında yerini alması da olasılık dahilinde gözüküyor.

_________________________

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Facebook ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.


Metaverse coinlerinin yer aldığı fırsatlarla dolu Gate.io borsasına %10 komisyon indirimli üye olmak için tıklayın.

YORUMLAR YAZ