• BITCOIN/TL
  2228756,168
  % -3,34
 • ETHEREUM/TL
  113008
  % -4,69
 • RIPPLE/TL
  20.08
  % 0,77
 • BITCOIN CASH/TL
  21818,165
  % -0,82
 • LITECOIN/TL
  3159.61
  % -5,58
 • BNB/TL
  18717.06
  % -1,23
 • EOS/TL
  34.67
  % -1,89
 • TETHER/TL
  32.24
  % 0,28

Algorand Finans 3.0 Asya Hızlandırıcısına Katılın 25.000$’a Kadar Destek Alın

Algorand Finans 3.0 Asya Hızlandırıcısına Katılın 25.000$’a Kadar Destek Alın

Algorand projesini uzun süredir takip ediyoruz. Sürekli yeni kampanyalar, etkinlikler, geliştirmeler açıklıyor. Yani ekip hiç durmuyor ve projeyi sürekli ileri taşıyor.

Algorand şimdide karşımıza Finans 3.0 ile karşımıza çıkıyor. Detaylara girmeden önce Finans 3.0 nedir gelin buna bakalım.

Açık Finans olarak da bilinen Finans 3.0, işlemler, ödemeler ve küresel ticaretteki sürtünmeyi ortadan kaldıran blockchain teknolojisi kullanılarak oluşturulan yeni finansal ürün ve hizmetler ekosistemidir.

Finans 3.0 için örnek vermek gerekirse;

dijital menkul kıymetler, dijital para birimleri ve stabil coinler ile elektronik ve programlanabilir ödemeler, dijital varlıkların anında değiştirilmesi ve güvensiz teminatlı dijital krediler, Finans 3.0 ilkeleri kullanılarak oluşturulan sınırsız ve friksiyonsuz ekonominin sadece birkaç uygulama örneğidir.

Dünyanın ilk açık kaynaklı, izinsiz, Pure Proof of Stake blok zinciri protokolünün temsilcisi Algorand Vakfı, Algorand odaklı blockchain girişim fonu Borderless Capital ile birlikte Algorand Asia Accelerator’ı başlattı .

Yerel Web 3.0 blok zinciri hızlandırıcısı ve yatırımcısı olan LongHash Ventures tarafından desteklenen Algorand Asia Accelerator, Algorand ekosisteminde finansal yenilikler inşa etmek, büyütmek ve teşvik etmek için projeleri güçlendirerek, özellikle Finans 3.0 ve ötesinde blok zinciri gelişimini teşvik etmeyi ve teşvik etmeyi amaçlıyor. Program, seçilen her proje için 15.000 ABD doları peşin tohum finansmanı sunmaktadır.

Algorand Asya Hızlandırıcısının lansmanı hakkında yorum yapan Algorand Vakfı Baş İşletme Müdürü Fangfang Chen, “İnovasyon; işbirlikçi bir yolculuktur. Canlı bir ekosistem oluşturmak için 60 milyon ABD dolarından fazla para dağıtmayı amaçlayan son hibe programımızla birlikte Algorand, sektördeki en umut verici beyinlerin bazılarını sürekli olarak desteklemektedir.

Algorand Asia Accelerator, özellikle sınırsız bir ekonominin vaadini gerçekleştirmek için Finans 3.0’a odaklanmamızı geliştirerek çabalarımızın doğal bir doruk noktası. ”

2 haftalık hızlandırıcı program süresince, Algorand Asia Accelerator, strateji danışmanlığı, pazara başlama uygulaması ve teknolojik mentorluk, token ekonomisi, pazarlama konularında uçtan uca destek içeren seçilmiş projelere sahiptir. Algorand Asia Accelerator, Tether Baş Teknoloji Sorumlusu Paolo Ardoino, Algorand Inc. Baş Bilim İnsanı Jingur, Securitize Baş Kurucusu ve Kurucu Ortak Jing Chen ve Deng de dahil olmak üzere çeşitli alanlarda ve disiplinlerde seçkin danışmanlara katıldı. Chao, HashKey Capital Genel Müdürü ve diğerleri.

“Bu çalkantılı dönemde, hızlandırıcılar girişim ekosistemlerinin ve blok zinciri altyapısının özellikle önemli bir unsurudur. Algorand Asia Accelerator, hem blockchain’in sıçrama potansiyelinden hem de Asya’daki istikrarlı, esnek büyümeden yararlanmak için nadir bir yeteneğine sahiptir.

LongHash Ventures, güçlü Asya varlığımız ve yerleşik girişim oluşturma yeteneklerimizle canlı ve hareketli bir başlangıç ​​ekosistemine stratejik erişim sunuyor. ” LongHash Ventures’ın Kurucu Ortağı ve İcra Kurulu Başkanı Emma Cui de ekledi.

Başvurular 16 Ağustos 2020 GMT + 8 tarihine kadar açık. İlgilenen projeler buradan başvurabilir .

Algorand Finans 3.0 ‘a Katılmanın Avantajları

Algorand Finans 3.0 ‘a katılmanın bazı avantajları var. Eğer bu projeye katılmayı düşürseniz neler elde edeceğinize göz atalım…

Algorand katılımcılar için destek sunuyor.

 

360 Derece Destek

Strateji formülasyonu, piyasaya sürülmesi ve kapsamlı bir yatırımcı ağına erişim ile titiz bir uygulamalı girişim oluşturma platformu sunan LongHash Ventures tarafından taahhüt edilen destek.

 

Teknik Destek

Baş bilim insanı, mühendislik ve ürün uzmanlarıyla görüşmeler de dahil olmak üzere Algorand’ın teknoloji ekibinin haftalık temas noktaları ve rehberliği.

 

Mentor Ağı

Kategori lideri blockchain şirketlerinin kurucuları ve CEO’ları, teknik uzmanlar, akademisyenler, etkili yatırımcılar ve kurumsal ortaklar.

 

Finansman

15.000 $ ‘lık açık tohum finansmanı. Program boyunca yetenek ve potansiyel sergileyen projeler 250.000 USD’ye kadar takip yatırımlarına adaydır.

 

 

Peki Neden Algorand Üzerine İnşa Edelim

Deneyimli geliştiriciler, IDEX, Tether ve Securitize gibi kategori lideri blockchain projelerinin ve büyük kurumların hepsi Algorand blockchain üzerine inşa etmeyi seçiyor. İşte gördükleri:

 

Hızlı ve Sürekli İnovasyon:

Büyük bir protokol yükseltmesi olan Algorand 2.0, Mainnet lansmanından 5 ay sonra başlatıldı ve Algorand Standart Varlıkları, Atomik Transferler ve Algorand Akıllı Sözleşmeleri gibi Katman-1’de yerleşik güçlü özellikler getirdi.

Bu işlevler, performans ve güvenlikten ödün vermeden kurumsal ölçekte dağıtılmış uygulamaların oluşturulmasına izin verir. Yaklaşan “durum bilgisi olan” akıllı sözleşmeler, programların katmanları Katman-1’de depolamasına ve hesap bakiyelerini ve diğer blok zinciri durumlarını daha da etkileyici bir güç açısından denetlemesine izin verecek 2020 yazına kadar hazır olacak. Burada güncel kalın.

 

Büyük Topluluk ve Ekosistem:

Algorand topluluğu  hızla büyüyor ve geliştiricilerin  blockchain   üzerine inşa etmesini kolaylaştırmak için sürekli olarak kaynaklar ekleniyor.

Yeni başlayanlar Java, JavaScript (node.js ve tarayıcı) ve Go SDK’larını, REST API’lerini ve işbirliği araçlarını kapsayan bir geliştirici etkinleştirme programı bulacaklar. Sağlam ve paylaşılan bir vizyonla, Algorand üzerine kurulan şirketlerin artan akışı, artık sinerjik projelerin ortaya çıkan ekosistemini yaratmaktadır. İşte bazı kullanım durumlarının bir anlık görüntüsü.

 

Çığır Açan Çekirdek Teknolojisi:

Algorand, yıllarca ana akım blok zincirinin benimsenmesini engelleyen teknik engelleri kaldırıyor: merkezi olmayan, ölçeklenebilirlik ve güvenlik. Artık güvendiğiniz sabit bir platform üzerine inşa edebilirsiniz.

Algorand’ın konsensüs mekanizması, İzinsiz, Pure Proof of Stake’dir. Gerçekten merkezi olmayan bir ağa tam katılım, koruma ve hız sağlar. Algorand, anında işlem kesinliği sağlayan ilk blok zinciridir. Saniyeler içinde tamamlanan bloklarla, Algorand’ın işlem hacmi büyük ödeme ve finansal ağlarla eşittir. Çatal yok. Belirsizlik yok.

 

Hızlandırma Takvimi Nasıl Olacak

 

Başvuru Dönemi: 8 Haziran – 17 Ağustos

Program Dönemi: 19 Ekim – 22 Ocak

 

Peki Bu Projede Kimler Yer Alacak

Paolo Ardoino
CTO
urgan

Carlos Domingo
CEO ve Kurucu Ortak
Securitize

Sharlyn Wu
Genel Müdür
China Merchant Bank International

Jing Chen
Baş Bilim İnsanı
Algorand

Rin Huang
Ortağı
Fenbushi Capital

John Ho
Finansal Hizmetler ve Yasal
Standart Chartered Bank Başkanı

Alex Wearn
CEO’su
IDEX

Massimo Morini
Baş Ekonomist
Algorand Vakfı

Mable Jiang
Ana
Multicoin Başkenti

Jehan Chu
Kurucu ve Genel Müdür
Kenetic Capital

Tony Gu
Kurucu Ortağı
NGC Ventures

Fangfang Chen
COO Algorand Vakfı

Steven Chan
Kıdemli Direktör ve Hükümet İlişkileri Bölge Başkanı, Asya Pasifik
Paypal

Deng Chao
Genel Müdür
HashKey Capital

Darius Sit
Yönetici Ortak
QCP Capital

Jocy Lin
Kurucu Ortak
IOSG Ventures

Ryan Sung Ho Kim
Kurucu Ortak ve Ortak
Hashed

Arul Murugan
Kurucu ve Yönetici Ortak
Sınırsız Sermaye

David Garcia
Kurucu ve Yönetici Ortak
Sınırsız Sermaye

Angelina Kwan
CEO’su
Stratford Finance Limited

David Lee
Profesör,
Singapur Sosyal Bilimler Üniversitesi Finans Programı

Yonatan Sela
Kurucu
aksesuvar

Fabrice Benhamouda
Araştırmacı
Algorand Vakfı

_________________________

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Facebook ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.


Metaverse coinlerinin yer aldığı fırsatlarla dolu Gate.io borsasına %10 komisyon indirimli üye olmak için tıklayın.

YORUMLAR YAZ