• BITCOIN/TL
  1120257,615
  % 1,76
 • ETHEREUM/TL
  60547
  % 0,22
 • RIPPLE/TL
  17.74
  % 0,60
 • BITCOIN CASH/TL
  6531.54,722
  % 1,48
 • LITECOIN/TL
  2079.66
  % 2,68
 • BNB/TL
  6615.14
  % -0,07
 • EOS/TL
  19.97
  % 1,77
 • TETHER/TL
  28.91
  % 0,03

ABD’li Yenilikçiler Bitcoin’e Önem Veriyor

ABD’li Yenilikçiler Bitcoin’e Önem Veriyor

Dünyanın teknolojik üstünlüğünü korumanın önemi her geçen gün artıyor. Amerika Birleşik Devletleri’nde, yenilikçi ve iş yaratma savunucuları, Bitcoin (BTC) ve diğer kripto para birimleri için bir çalışma zemini hazırlamanın önemine dikkat çekiyor.

Bu bağlamda, Brock & Scott PLLC Kıdemli Ortak Avukatı ve Kripto ve Politika kurucusu Thomas W. Hodge, ABD’nin piyasaya giren yeni teknolojilerin büyümesini her zaman desteklediğini savunuyor.  Thomas W. Hodge açıklamasında;  “Zorlu düzenlemelerle önüne engel koymak yerine büyümesini destekliyoruz” dedi.

“Bugün önümüzde pek çok yeni teknoloji var: yapay zeka, otonom araçlar ve belki de en önemlisi, bankacılıktan oylamaya kadar hayatımızı yürütme biçimimizi değiştirecek kripto para birimleri ve blok zinciri teknolojisi…”

Bu amaçla Hodge, serbest piyasa rekabeti engellememesini istemek ve düzenleyici niyetlerinde şeffaflık sağlamak için hükümet düzenleyici organlarına sahip olmak isteyen Minnesota, Tom Emmer kongresine katılır.

Hodge, Kongre Blockchain Caucus’taki liderliğin yenilenmesini ve ABD Menkul Kıymetler Borsası Komisyonundaki (SEC) değişiklik yapmayı umuyor. Hodge’a göre, bu gelişmeler kripto para birimi şirketlerini “dünya çapında ‘fintech’te yenilikler yapmaya devam etmeye” teşvik edecek.

2020 ABD başkanlık seçimleri yaklaşırken vatandaşında Bitcoin ve kripto paralara önem veren politikacıları görmek istiyor.  2020 ABD Başkan adaylarından biri olan Andrew Yang başlattığı kampanyada kripto para ile ödeme kabul ettiğini açıklamıştı. Andrew Yang köken olarak bakılırsa başkan olma ihtimalinden uzak, fakat bu tarz yenilikçi düşünceler ve kripto paralara olan ilgi insanlara heyecan veriyor ve gelecekte kripto paralar için önemli şeylerin olacağını işaret ediyor.

_________________________

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Facebook ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.


Metaverse coinlerinin yer aldığı fırsatlarla dolu Gate.io borsasına %10 komisyon indirimli üye olmak için tıklayın.

YORUMLAR YAZ