• /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %

4 Uzman’dan Önemli Bitcoin Fiyat Tahminleri

4 Uzman’dan Önemli Bitcoin Fiyat Tahminleri

Dün Bitcoin fiyatının 30 bin doların altına düşmesiyle birlikte piyasada ciddi korku hakim oldu ve panik satışlarıyla birlikte bir çok altcoin %50 den fazla düşüş yaşadı. Daha sonrasında toparlanan Bitcoin fiyatı bu yazı sırasında 40 bin dolar üzerinde konsolide olmaya devam ediyor.

Bicoin 500 Bin Dolara Ulaşacak

Ark Invest’in CEO’su ve kripto uzmanı Cathy Wood, Bloomberg’de Bitcoin’in 500 bin dolara çıkacağını söyledi. Hedefiyle ilgili bir tarih vermedi. Bunun yanı sıra Wood, yenilenebilir enerji ile madenciliğin önemine vurgu yaptı. Ayrıca Bitcoin ve altcoin piyasası için dibin bu seviyeler olmayabileceğini, çünkü pazarın “ çok duygusal ” bir durumda olduğunu söyledi.

Bu sabah tüm göstergelere baktık. Tüm göstergeler aşırı satım bölgesinde. Yani Satın almak için gerçekten harika bir zaman. Varlığın ne olduğu önemli değil, teslim alma aşaması satın almaktır.

Lex Moskovski; Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesini Görüyor

Ünlü dijital varlık yatırımcısı ve kripto analisti, borsalarda depolanan sabit coinlerin ATH’sini gösteren bir grafik sunuyor. Ayrıca, birçok BTC borsalardan özel cüzdanlara geçti. Dün her türden insan Bitcoin’in dipnotunu satın aldı. Çoğunlukla kurumlar. Buna hazırdılar.

Raoul Pal; 2013 ve 2017 Yılları ile Aynı Model

Yatırımcı ve Real Vision’ın CEO’su bu düşüşün daha önce olduğunu vurgulayarak biraz zamana ihtiyaç olduğunu söyledi. Bu boğa koşusu modeli yeni bir şey değil, aslında önceki döngülerle olan benzerlikler var. Ve Raoul Pal’ın bunu kanıtlayacak grafikleri var. Kripto uzmanı ayrıca boğa döngüsünün ” aşırı genişlemesini ” öngörüyor .

Zhu Su Hala Bir Süper Döngü Görüyor

Bilinen yatırımcı ve Uncommon Core’un ortak sunucusu, 2018’den beri kripto para birimlerinde uzun pozisyonlardan daha fazla kısa pozisyona sahip olmadığını açıkladı. Ardından, olumsuz fiyat hareketleri riskini azaltmak için yatırımlarına göre zıt pozisyonlar aldığı biliniyor. Son olarak, kripto uzmanı her şeyi riske atıyor ve süper döngünün hala masada olduğunu onaylıyor.

Bitcoin’in daha önce hiçbir zaman bir makro zemine (geleneksel finansal sistem) karşı, Bitcoin’in neden gerekli olduğunu, anlatının tek olduğunu ve küresel değerin Bitcoin’e akma kabiliyetini vurgulayan bu kadar güçlü temelleri olmamıştı.

Kripto uzmanına göre, COVID salgını, enflasyon, Bitcoin’in kurumsal olarak benimsenmesi, çelişkili anlatılar olmaması ve hem perakende yatırımcıları hem de büyük oyuncular tarafından kripto alanı hakkında genel bir anlayış nedeniyle, kripto paraların daha gidecek çok yolu var.

_________________________

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Facebook ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.


Metaverse coinlerinin yer aldığı fırsatlarla dolu Gate.io borsasına %10 komisyon indirimli üye olmak için tıklayın.

YORUMLAR YAZ