• BITCOIN/TL
  2281754,118
  % 2,80
 • ETHEREUM/TL
  114175
  % 1,25
 • RIPPLE/TL
  19.99
  % 1,76
 • BITCOIN CASH/TL
  20048,664
  % -4,25
 • LITECOIN/TL
  3122.15
  % -0,52
 • BNB/TL
  19571.63
  % 4,83
 • EOS/TL
  34.13
  % -0,48
 • TETHER/TL
  32.31
  % 0,22

35 Milyon Doların Altında Piyasa Değeri Olan En İyi 3 Metaverse Kripto Para

35 Milyon Doların Altında Piyasa Değeri Olan En İyi 3 Metaverse Kripto Para

Bitcoin ve Ethereum kritik seviyelerde desteği korumayı başardıkça, kripto piyasaları bugün yatay seyrini ve hafif yükselişleri sürdürmeye devam ediyor. Metaverse kripto paraları, geçen haftaki boğa koşusunun ardından mevcut seviyelerini koruduğu için güçlü bir destek gösteriyor ve bu, bunu bazı küçümseyen projeleri biriktirmek için mükemmel bir fırsat haline getiriyor. Bu makale, Mart 2022’den itibaren izlenmek üzere 35 milyon doların altında bir piyasa değeri olan en iyi üç Metaverse kripto parasını, mevcut piyasa değerine göre en düşükten en yükseğe sıralanmış olarak ele alıyor.

MILC Platformu (MLT) – 17,6 Milyon Dolar

Mayıs 2021’de piyasaya süren MILC Platformu (MLT), Medya Endüstrisi Lisanslama İçeriği anlamına gelir. İçerik oluşturucular ve hayranlar arasında bir köprü oluşturan ve her iki tarafın da yeni yüksek kaliteli içerik dağıtmasına ve oluşturmasına olanak tanıyan bir Metaverse kripto projesidir.

MILC, endüstri için karmaşık lisanslama, video içeriğinin küresel kullanılabilirliği, tüketiciler için yeni içeriğin keşfi ve izleyicilerden gelen geri bildirimler dahil olmak üzere çevrimiçi medya endüstrisindeki çeşitli sorunları çözmeyi amaçlamaktadır.

MILC’nin başlıca satış noktaları, dünya çapında etkili markalarla yaptığı büyük ortaklıklardır. Örneğin MILC, Almanya ve İsviçre merkezli bağımsız bir TV ağı olan Welt der Wunder TV ile ortaklık kurdu. Ek olarak, MILC, Mine Network, The Birb Nest ve çok daha fazlası ile kripto para biriminde önemli ortaklıklara sahiptir.

Geçen ay MILC, MILC Metaverse’de Sosyal Topluluk Platformunu başlattı. Değerli toplulukları şimdi, topluluğu doğrudan medya meta veri tabanına bağlayan ilk “evlerine” sahip olacak.

17.6 milyon dolarlık piyasa değeri ile MILC, Mart 2022’de mutlaka izlenmesi gereken, oldukça düşük değerli ve küçümsenmiş bir projedir. Ekip, kripto alanında lider markalarla önemli ortaklıklar kurduğundan, MLT’nin fiyatı bu yılın ilerleyen saatlerinde önemli fiyat artışları görebilir.

MILC için birincil hizmet varlığı, hem ERC-20 hem de BEP-20 sürümünü içeren MLT’dir (Medya Lisans Simgesi). Yardımcı programı, ödülleri kullanıcılara yeniden dağıtmayı, içeriği lisanslamayı vb. içerir.

MLT’yi PancakeSwap, Gate.io, Uniswap ve daha fazlasından satın alabilirsiniz.

EPIK Prime (EPIK) – 18 Milyon Dolar

Ağustos 2021’de piyasaya sürülen EPIK Prime, tam lisanslı ve kimliği doğrulanmış NFT’ler için önde gelen NFT platformlarından biridir. Kullanıcıların keşfetmesine açık, sağlam bir NFT pazarına sahip 1000’den fazla koleksiyona sahip 300’den fazla AAA oyun markasına sahiptir.

EPIK Prime’ın benzersiz bir özelliği, platformundaki NFT’lerin çeşitli oyunlarda gerçek bir yardımcı program sunmasıdır. EPIK Prime’ın benzersiz satış noktası, en yüksek puanlı oyun başlıklarından çeşitli koleksiyonlar içeren AAA oyun markalarıyla birinci sınıf ortaklıklarıdır.

Örneğin, Splitgate koleksiyonları, kullanıcıların oyun içinde arkadaşlarına gösterebilecekleri NFT karakterleri satın almalarına olanak tanır.

Ayrıca EPIK Prime, bir oyun ağı ve VR alanları koleksiyonundan oluşan “Epikverse” adını verdikleri Metaverse’ini de içeriyor. EPIK’in Metaverse’i dünya çapındaki oyuncuları birbirine bağlar ve platformun sanal dünyasının kilidini açar.

EPIK Prime için birincil hizmet varlığı, BNB ve Ethereum zincirlerinde hem BEP-20 hem de ERC-20 sürümlerini içeren EPIK simgesidir. EPIK’in birincil yardımcı programı, NFT’ler için bir ödeme yöntemi olarak hizmet vermektedir.

EPIK’yi PancakeSwap, Uniswap (V2), KuCoin, Huobi Global, Gate.io, BKEX, Bitrue ve daha fazlasından satın alabilirsiniz.

Gods Unchained (GODS) – 35 Milyon Dolar

Ekim 2021’de piyasaya sürülen Gods Unchained, Ethereum blok zinciri üzerine kurulmuş önde gelen bir Metaverse kripto ticaret kart oyunudur. Gods Unchained (GODS) blok zinciri tabanlı bir Hearthstone klonu olarak düşünülebilir. Onu destekleyen sağlam bir topluluk ile piyasadaki en popüler Metaverse kripto paralarından biridir.

Platformdaki birincil yardımcı program belirteci GODS’dur ve kullanıcıların Gods Unchained Metaverse ile etkileşime girmesine, kart satın almasına ve kiralamasına, oyun içi varlıkları yükseltmesine vb.

Gods Unchained oyununa ve projesine kısa bir genel bakış için aşağıdaki YouTube fragmanına göz atın:

Mevcut 35 milyon dolarlık piyasa değeri ile GODS, piyasadaki en az değer verilen projelerden biridir. Çok daha yüksek değerlemelere sahip işlevsel bir ürünü olmayan Metaverse kripto paraları var, bu da GODS’u Mart 2022’de önemli fiyat artışları görebileceği için mutlaka izlenmesi gereken bir yer haline getiriyor.

Gods Unchained, gerçek bir ürün içeriyor ve ekibi, oyuncusu için ilgi çekici ve sürükleyici bir blockchain tabanlı deneyim yaratma yeteneğini kanıtladı. Bu yıl bu projeye göz atmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

GODS’u Poloniex, FTX, Coinbase Exchange, Uniswap, Crypto.com, Huobi Global ve daha fazlasından satın alabilirsiniz.

_________________________

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Facebook ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.


Metaverse coinlerinin yer aldığı fırsatlarla dolu Gate.io borsasına %10 komisyon indirimli üye olmak için tıklayın.

YORUMLAR YAZ