• BITCOIN
  356265,517
  % 5,25
 • ETHEREUM
  11286.23
  % 7,38
 • RIPPLE
  3.18
  % 2,86
 • BITCOIN CASH
  3652.58,562
  % 6,99
 • LITECOIN
  1262.86
  % 4,38
 • BINANCE COIN
  1809.6
  % 11,58
 • EOS
  26.45
  % 3,74
 • TETHER
  7.33
  % -0,41

3 Farklı Bitcoin Değeri Boğa Sinyali Veriyor

3 Farklı Bitcoin Değeri Boğa Sinyali Veriyor

Son dönemde kripto para piyasasında Boğa mevsimine girilip girilmediği noktasında çok yoğun iddialar gündeme geliyor.

Son dönemde Bitcoin üzerinden kripto para piyasasının geleceğine yönelik çeşitli tahminlerin yapıldığı görülüyor. Son dönemde yapılan çalışmalardan en dikkat çekici ise dün kaleme alındı. Bitcoin ile ilgili belirli değerlere dayandırılarak gerçekleştirilen haber çalışmasında boğa trendi ile ilgili beklentiler son derece dikkat çekici olarak görülüyor. Kripto para piyasası Nisan ayının başından itibaren son derece hareketli anlar yaşıyor.

Kimi uzmanlar piyasanın yakın zamanda tekrar eski seviyelerine çekileceğini iddia ederken kimi analist ve uzmanlar ise de boğa trendinin başladığı ve bunun daha da hızlanacağını ön görüyor. En son yapılan ve Twitter üzerinden paylaştığı değerlendirmeye göre BTC boğaları analiz edilen 3 Bitcoin değerine göre harekete geçmiş görünüyorlar..

Boğalar Kuvvetli Harekete Başlayacak

Kripto para piyasasına yönelik değerlendirmeler farklılık gösterse de temek nokta Boğa koşusunun başlayıp başlamayacağı sorusuna cevap arıyor. Son yapılan çalışmada Bitcoin ile ilgili üç değere dikkat çeken haberde, boğaların yola çıktığı ve büyük bir koşu hazırlığında olduğu savunuluyor. Bu iddiaya kanıt olarak ise madencilik gelirleri, günlük Bitcoin işlemleri ve BTC işlem ücretleri. Gibi 3 kritik BTC verisi örnek olarak sunuluyor.

Ayı Piyasası Tamamıyla Son Buldu

Ayı piyasasının son bulduğunu en önemli işaret ise madencilik gelirleri olarak gösteriliyor. Madencilerin gelir oranlarının iyi bir ivme kazanması, günlük işlemlerin de oldukça yüksek değerlere ulaştığı bilgilerine ulaşılıyor. Ayrıca işlem ücretlerinin makul sınırlar çerçevesinde yükselmesi ile birlikte artık Ayı piyasasının etkisinin tamamı ile son bulduğu ifade ediliyor. Bitcoin’in madencilik güçlüğünün ve hash oranının normal seviyelere ulaşması bu iddiaları doğruluyor.