• BITCOIN/TL
  1122150,108
  % 3,09
 • ETHEREUM/TL
  60562
  % 2,94
 • RIPPLE/TL
  17.62
  % 1,31
 • BITCOIN CASH/TL
  6500.98,267
  % 1,44
 • LITECOIN/TL
  2083.62
  % 3,95
 • BNB/TL
  6600.65
  % 0,67
 • EOS/TL
  19.92
  % 1,73
 • TETHER/TL
  28.93
  % 0,25

2022’de Kripto Projeleri İçin En İyi IDO Launchpad’leri

2022’de Kripto Projeleri İçin En İyi IDO Launchpad’leri

2022’de Kripto Projeleri İçin En İyi İDO Lansman Pistleri

IDO Launchpad esasen merkezi olmayan bağış toplama, optimize edilmiş fiyat keşfi konularında uzmanlaşmış ve adil bir dağıtım hedefleyen platformlardır.

2022 yılı ve sonrasında yakından takip etmeniz gereken en iyi altı IDO Launchpad’in üzerinden geçeceğiz.

 • DAO Maker

DAO Maker, 1,11 milyar doları aşan piyasa değeri ve 116,55 milyon dolarlık 24 saatlik hacmiyle en büyük IDO Launchpad’lerden biridir.

 

DAO Maker, her kullanıcıya geliştirmenin erken aşamalarında olan projelere erişme fırsatı verir. Bu perakende yatırımcılar, bunu yaptıkları için, en erken aşamalarında bile ürünlere gerçek erişim ile ödüllendirilirler.

DAO Maker’da mevcut olan bazı avantajlardan yararlanmayı amaçlayan kullanıcıların, erişim elde etmek için bir miktar platform’un yerel tokenine sahip olmaları gerekeceğini unutmayın. DAO tokenı burada, özellikle SHO, DYCO ve diğer fonlama turlarına katılmayı hedefleyenler için çok önemli bir rol oynamaktadır.

 • TrustPad

TrustPad, kendi yerel kripto para birimi olan TPAD’ı içeren merkezi olmayan çok zincirli bir kitle fonlaması platformudur ve kullanıcıların projelere öncelikli erişim elde etmek için TPAD tokenlerini stake etmeleri gerekmektedir.

Bu, BNB Zinciri üzerinden çalışan bir Launchpad protokolüdür. Bununla birlikte, Ethereum ile de entegre olabilir, bu da onu bir IDO platformu olarak% 100 merkezi olmayan, izinsiz, güvenli ve yenilikçi hale getirir. Burada, kullanıcının yeni projelere katılmanın bir yolu olarak sabit miktarda TPAD tokenine sahip olması da gerekmektedir.

 • Polkastarter

Polkastarter tek bir amaç göz önünde bulundurularak geliştirildi ve bu amaç, projelere zincirler arası token havuzları ve açık artırmalar başlatma konusunda yardımcı olmak ve bunun sonucunda sermaye artırmalarına ve tokenleri çok daha verimli bir şekilde dolaşıma sokmalarına yardımcı olmaktır.

POLS token’ına sahip olan her kullanıcıya yeni proje özellikleri, token kullanımı ve açık artırma türleri hakkında oy kullanma fırsatı sunulur.

Ayrıca, özel POLS sahipleri için, Polkastarter tarafından hangi projelerin öne çıkarılacağı konusunda karar verme yetkisine sahip olabilirler, bu da platformun yerel jetonu POLS’nin kendisiyle ilişkili yüksek düzeyde bir faydaya sahip olduğu anlamına gelir.

 • ÜCRETLİ

PAID Network’e baktığımızda, bunun topluluğun kendi politikalarını oluşturmasını ve bunun sonucunda ödeme almalarını sağlamayı amaçlayan bir başka büyük IDO launchpad olduğu açıktır.

PAID, PAID Ağı genelinde kullanılan yerel kripto para birimidir ve SMART Sözleşmeleri oluşturan ilk şirkettir.

PAID Ağı, BNB Zinciri, Ethereum ve Ignition Launchpad ile tamamen uyumludur.

PAID ayrıca Merkezi Olmayan Finans (DeFi) alanında yaygın olarak bulunan çok sayıda özelliği de kullanmıştır.

.

Bu özellikler şunları içerir:

 • Sigorta havuzlama süreci
 • Kredilendirme süreci
 • Borçlanma süreci
 • Polkapad

Polkapoad, merkezi olmayan uygulamaların (dApp’ler) Polkadot (DOT) ekosistemi etrafında odaklanan ve kullanıcılarına ve proje yaratıcılarına ilgili topluluklara erişim sunmayı amaçlayan bir launchpad’dir.

Ayrıca, Polkapad aynı zamanda parchhain-agnostiktir.

Polkapad esasen tüm Polkadot paraşütlerinde en iyi Katman-2 ve merkezi olmayan uygulama (dApp) lansmanlarını tek bir noktada toplar.

Topluluk önceliklidir, herkese adil davranmanın bir yolu olarak dinamik stake etme ve regresif tahsis modelleriyle adil bir dağılıma sahiptir ve parachain tokenlerinin dolaşımını olumlu yönde etkileyen parachian yerel havuzlarıyla birbirine bağlıdır. Ayrıca, hükümet havuzu ve birleşik havuz erişiminin yanı sıra yeni paraşütlere kolay entegrasyon sağlar.

_________________________

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Facebook ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.


Metaverse coinlerinin yer aldığı fırsatlarla dolu Gate.io borsasına %10 komisyon indirimli üye olmak için tıklayın.

YORUMLAR YAZ