• BITCOIN/TL
  2225136,360
  % -3,47
 • ETHEREUM/TL
  113204
  % -4,00
 • RIPPLE/TL
  20.07
  % 0,30
 • BITCOIN CASH/TL
  21754,313
  % -1,27
 • LITECOIN/TL
  3173.14
  % -4,60
 • BNB/TL
  18686.04
  % -1,10
 • EOS/TL
  35.39
  % 0,75
 • TETHER/TL
  32.25
  % 0,60

2022 Yılında Yüksek Potansiyele Sahip Altcoinler!

2022 Yılında Yüksek Potansiyele Sahip Altcoinler!

Son birkaç yıldaki olaylar, standart finansal piyasaların ne kadar değişken olabileceğini kanıtladı, bu da kripto para birimlerinin klasik bir “balon” olarak aşağı çekilmesinin giderek temelsiz olduğunun kanıtlanması anlamına geliyor.

Kripto para birimlerinin sürekli yayılmasıyla, tüketiciler, her hafta ortaya çıkan yeni fırsatlarla birlikte kripto pazarının istikrarlı bir şekilde gelişmesinin keyfini çıkarıyor. 

İşlerin ne kadar popüler hale geldiğine bir örnek olarak, kripto para piyasasının değeri 2,2 trilyon doların üzerinde.

Muazzam başarılı bir 2021’den sonra, kripto endüstrisi her şeye rağmen havaya uçtu. Mevcut önemli yatırım fırsatlarını kaçırmamak için 2022’de çok yüksek potansiyele sahip kripto para birimlerini keşfetmek için okumaya devam edin. 

Kripto Hayatımızın Her Alanına Girmeye Devam Ediyor

Kripto para birimlerinin klasik işlevi bir yatırım fırsatı olsa da, giderek daha fazla proje tokenleri için gerçek kullanım durumları gösterdiğinden bu durum hızla değişiyor. 

Örneğin, giderek artan sayıda platform internet üzerinden kripto para ödemeleri sunuyor ve gelecekte toplu taşıma gibi şeyler için ödeme yapmak için kripto paraların kullanılacağı konuşuluyor.

Sonuç olarak, Hindistan gibi Asya genelinde yükselen ekonomiler, özellikle kripto para birimleri ve blok zincir teknolojisinden yararlanıyor.

Konu, özellikle Hindistan gibi daha az erişilebilir çevrimiçi kumar ülkelerindeki çevrimiçi kumarhane meraklıları için özellikle uygundur. Kripto para birimi ödemeleri, çeşitli nedenlerle burada hızla çekiş kazanıyor.

İnsanlar, blockchain teknolojisiyle ilişkili ekstra güvenlik katmanının keyfini çıkarırken Hindistan’daki kripto kumar sitelerinde tamamen anonim kalabilmenize bayılıyor .

Bitcoin 100 Bin Dolara Ulaşacak Mı? Önemli İsimden Açıklama

Kripto para ödünç verme şirketi Nexo Partners'ın genel müdürü Antoni Trenchev, önde gelen varlığın fiyatını görmek için bir araya gelebilecek bir dizi faktöre dayanarak Bitcoin'in (BTC) bu yıl 100.000 doları görebileceğine inanıyor. CNBC'ye konuşan Trenchev, bu gerçekleşmeden önce, ABD Federal Rezervi para politikalarını sıkılaştırdıkça, piyasa değeri ile dünyanın en büyük kripto para biriminin fiyatının tüm finans piyasası ile birlikte düşebileceğine inandığını da iddia etti. Ancak

İlgili İçerik

Analistler, önümüzdeki birkaç yıl içinde potansiyel Asya kripto kullanımlarında büyük bir artış bekliyor. Bununla birlikte, yatırım yapmak için en iyi para birimlerini bilmiyorsanız, kriptonun ufkunun genişlemesi pek önemli değil. Dikkate alınması gereken en iyi 2022 kripto para birimlerine bir göz atmak için okumaya devam edin. 

2022 Yılında Yükseliş Potansiyeli en Yüksek Olan Altcoinler

Her hafta yeni kripto para birimleri ortaya çıkıyor, ancak hepsi yatırım için uygun değil ve kendini kanıtlamış değil.

Kripto yatırım dünyasına kafa yormak ve yalnızca en iyi kripto para birimine odaklanmak cazip gelebilir, ancak uzmanların size söyleyeceği gibi, önce biraz araştırma yapmak çok önemlidir. 

Yeni kripto para birimleri, erken başlayabilirseniz genellikle en karlı fırsatları temsil eder. Bu konuda size yardımcı olmak için, 2022’de çok yüksek potansiyele sahip bazı kripto para birimlerinin altını çizdik: 

 • LBLOCK: Blockchain tabanlı bir piyango platformu olan Lucky Block’un izniyle gelen LBLOCK, 2022’de patlamak üzere. LBLOCK tokeni, PancakeSwap’taki ilk gününde 3.4 milyon dolarlık işlem gördü, bu yüzden bu kripto para biriminin gelecekte ne kadar ileri gideceğini kim bilebilir? 
 • MANA: Decentraland (diğer adıyla MANA), yatırımcılara meta veri tabanında NFT satın alma ve satma şansı veren benzersiz ve yenilikçi bir kripto para birimidir. Decentraland, şu anda sadece 3,20 $ olan MANA jetonunun yanı sıra, oyun içi öğeler ve sanal gayrimenkul ticareti yapabileceğiniz özel bir Decentraland Pazarı da sunuyor. 
 • DOT: DOT, geleneksel blok zincirin çalışma şeklini daha iyi hale getiren heyecan verici bir platform olan bir Polkadot jetonudur. Paralel işleme yaklaşımı etrafında döner, yani blok zincirler aynı anda ‘parachain’ olarak işlev görebilir. Sonuç olarak, çapraz platform olasılıkları çoktur. DOT, blockchain inovasyonunun ön saflarında yer almak isteyenler için harika bir yatırım fırsatı.  
 • LINK: Bir Chainlink belirteci olan LINK, kripto yatırımcılarının piyasadaki en umut verici yeni belirteçlerden biri olarak kullandığı Ethereum tabanlı bir kripto para birimidir. Ana USP’si, blok zincirlerin merkezi olmayan kalmasına ve gerçek dünya verileriyle etkileşime girmesine izin verme yeteneğidir. Şu anda, düşük fiyatı yatırımcıların ana cazibesidir. 

_________________________

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Facebook ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.


Metaverse coinlerinin yer aldığı fırsatlarla dolu Gate.io borsasına %10 komisyon indirimli üye olmak için tıklayın.

YORUMLAR YAZ